Особистий прийом громадян

Дата: 07.06.2021 14:59

Фото без опису7 червня міський голова Володимир БЄЛИЙ провів щотижневий прийом громадян. До очільника громади по допомогу у вирішенні своїх проблем звернулося 16 громадян. Мешканці населених пунктів порушили питання щодо забезпечення житлом та реєстрації права власності на житло, допомоги в дооблаштувані гіркою дитячого майданчика в с. Павлівка, надання матеріальної допомоги та оформлення права власності на землю.

Значна кількість звернень стосувалася питань соціального захисту, зокрема, оформлення субсидій, обслуговування територіальним центром, компенсаційних виплат по догляду за інвалідом. Ці питання, в першу чергу, обумовлені змінами у чинному законодавстві в сфері соціального захисту та соціального забезпечення населення.

Міський голова взяв під особистий контроль порушені питання та надав відповідні доручення працівникам структурних підрозділів.