5 червня театральна зразкова студія «НІКА» зустріла свій десятирічний ювілей

Дата: 07.06.2021 14:29

Фото без описуЮні учасники театральної студії, як годиться, відсвяткували на сцені, поставивши для дітлахів громади казку «Красуня і Чудовисько». Заступник міського голови Любов РОГИНСЬКА привітала колектив та відзначила грамотою Богодухівського міського голови його керівника - Вікторію ЗАХАРЖЕВСЬКУ. Грамоти і подяки сектору культури і туризму міської ради (завідувач Алла ВОЛОШКО) були вручені найбільш активним учасникам театральної студії.  А який же день народження без подарунків! Для організації подальших постановок нашим театралам від міської ради був  вручений сертифікат на придбання п’яти сценічних мікрофонів. Атмосфера свята вийшла душевною, дійство на сцені захоплювало цікавою грою акторів та яскравими костюмами. Глядачі, в свою чергу,  віддячили зразковій театральній студії «НІКА» гучними аплодисментами.