Богодухівському козацькому роду немає переводу

Дата: 07.06.2021 11:25

Фото без опису04 червня на території ОСК КП «Металіст» пройшли фінальні змагання обласної спартакіади «Козацькі розваги». Богодухівську міську територіальну громаду представляли наші досвідчені спортсмени: Роман МАЛЕЦЬКИЙ та Віктор КОВАЛЬЧУК, які проявили справжню козацьку витривалість,  створили своїм значно молодшим суперникам гідну конкуренцію і посіли підсумкове високе  п’яте місце. В спортивну програму входили 4 види змагань, які передбачали різні вправи з вагою від 50 до 160 кг. Від усієї громади дякуємо нашим важкоатлетам за гарний виступ та позитивний приклад для підростаючого покоління!