Ремонт дитячого майданчика

Дата: 04.06.2021 16:17

Фото без описуПриємно, коли можна вийти з дітьми погуляти на дитячий майданчик. І малеча отримує море позитиву, і мама може спокійно спостерігати за її розвагами. Звичайно, такі майданчики розраховані на дітей певного віку, а не на «дорослих», які інколи штурмують дитячі гірки. Як наслідок, розбитий і спаплюжений майданчик.

Саме така історія трапилася з дитячим майданчиком в центрі нашого міста. Не дивно, що така ситуація обурила мешканців міста. Міською радою це питання було взято до уваги. Наразі майданчик відремонтований працівниками БЕМЗ і чекає малят для дитячих розваг. А незабаром нові майданчики з‘являться в інших місцях нашої громади.