Захист прав та інтересів маленьких мешканців Богодухівської громади

Дата: 04.06.2021 11:35

Фото без описуЗахист прав та інтересів маленьких мешканців Богодухівської громади є головним завданням служби у справах дітей та інших структур соціальної сфери. 3 червня під час робочої поїздки обстежено житло,  яке належить дитині, позбавленій батьківського піклування, з метою визначення стану його придатності для проживання та прийняття у подальшому відповідних рішень для захисту майнових прав дитини.

Цього ж дня  відбулося виїзне засідання міждисциплінарної команди у складі представників Служби у справах дітей, Центру надання соціальних послуг та Відділу соціального захисту населення Богодухівської міської ради з метою  вивчення питання про доцільність повернення дитини, яка на даний час виховується у сім'ї патронатного вихователя через складні життєві обставини біологічної родини.  Відвідано одну з прийомних сімей громади для з'ясування  нагальних проблем родини, роботу з якою продовжено в приміщенні КЗ «Центр надання соціальних послуг» із залученням усіх фахівців, відповідальних за роботу з сімейними формами виховання.