День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

Дата: 04.06.2021 11:20

Фото без опису1 червня цього року Верховна Рада України ухвалила постанову № 5343, якою встановила 4 червня в Україні, як дату вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Питання захисту дітей – жертв агресії сьогодні, як ніколи раніше, є актуальним і болючим питанням для України. На жаль, в нашій країні є діти, у яких немає спокійного сьогодення — це діти, які перебувають у зоні військових конфліктів!

Починаючи з 2014 року на території Донецької та Луганської областей загинули більше 240 дітей, ще 56 зникли безвісти. Отримали поранення і травми, за даними різних джерел, від 167 до понад 500 малолітніх громадян України. Стати біженцями у власній країні були змушені близько 130 тисяч маленьких українців. Майже 400 тис дітей досі ходять до шкіл, які знаходяться неподалік від лінії розмежування.

Хай цей день стане нагадуванням для всіх дорослих, про те, що діти приходять у цей світ, щоб бути щасливими!

Бережімо наших дітей!