До уваги мешканців громади!

Дата: 03.06.2021 16:20

Фото без описуШановні мешканці громади! З метою підготовки до зимового сезону  КП «Богодухіввода» планує масовий ремонт водогонів та насосних станцій, що передбачає періодичне відключення водопостачання. Керівництво комунальної установи просить Вас з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, адже ремонтні роботи дадуть змогу покращити функціонування водяних мереж та зробити послугу водопостачання більш якісною. Про планові роботи та місце їх проведення повідомлятимемо додатково на офіційному сайті Богодухівської міської ради та на її сторінці у фейсбуці. Просимо в цей період завжди мати добовий запас води.

Для координування відновлювальних робіт будемо вдячні за оперативну інформацію про локації поривів водяних мереж. Усі повідомлення і пропозиції просимо передавати за телефоном 3-21-82, у коментарях на вищезазначеній сторінці у фейсбуці та    особисто за адресою: м. Богодухів, пл.. Соборності,2. Ще раз дякуємо за розуміння. З повагою, керівництво КП «Богодухіввода».