Пробація в дії

Дата: 02.06.2021 09:09

Фото без опису  Співпраця та поглиблення партнерських відносин Богодухівського районного відділу філії Державної установи "Центр пробації" з Богодухівською міською радою є важливою для обох сторін. Нещодавно проведена робоча зустріч з заступником міського голови Романом РЯБКОЮ,  під час якої узгоджені питання  підписання Меморандуму та обговорено механізм дій при виконанні ухвал суду у вигляді суспільно корисних робіт.

Одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності «Центр пробації» також вважає профілактичні заходи серед дітей та молоді, повністю погоджуючись з твердженням, що профілактика – найкращий спосіб запобігти можливому втягненню підростаючого покоління у світ злочину. Напередодні канікул працівники Богодухівського районного відділу філії Державної установи "Центр пробації" зустрілися з учнями Богодухівського ліцею №1. Під час заходу учасників мотивували на недопущення правопорушень та нагадали правила безпечної поведінки під час канікул, особливо на автошляхах у вечірній час.