День захисту дітей в населених пунктах громади

Дата: 01.06.2021 15:09

Фото без опису1 червня увесь світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. Це веселе свято для дітей, а для дорослих нагадування про необхідність захищати права дитини, допомагати їй рости здоровою і щасливою, успішно вчитися та розвиватися.

В населених пунктах громади відбулися святкові заходи з нагоди цього чудового свята. Діти залюбки співали, танцювали і брали участь у різноманітних конкурсах. Організатори свята потурбувалися щоб всім було цікаво і весело. Святкування завершилося врученням солодких подарунків, придбаних для дітей громади міською радою. У багатьох населених пунктах до цієї справи долучилися також місцеві меценати і  спонсори.

Задоволеними залишилися усі. Дітлахи тішилися подарунками і розвагами, а дорослі раділи тому, що змогли для дітей подарувати свято.