Плідна взаємодія з метою соціальної профілактики

Дата: 01.06.2021 14:44

Фото без опису1 червня в приміщенні КЗ "Центр надання соціальних послуг Богодухівської міської ради" привітали з Міжнародним днем захисту дітей неповнолітніх, які перебувають на обліку в Богодухівському РВ філії ДУ "Центр пробації". Хлопці отримали солодкі подарунки та завітали  на  концерт з нагоди свята. Як зазначила начальник Богодухівського РВ філії ДУ  "Центр пробації"  Наталія ОХМАТ,  дані заходи сприяють соціальній адаптації дітей, які мають проблеми із законом.