До уваги абонентів КП«Богодухіввода»

Дата: 01.06.2021 14:35

Фото без описуШановні мешканці Богодухівської громади!

КП «Богодухіввода» повідомляє, що 2 червня 2021 року в зв’язку з проведенням ремонтних робіт на водонасосній станції по вул. Підлісна м.Богодухова, буде тимчасово обмежене водопостачання частини м. Богодухова, а саме вул. Грайворонська – нижня частина, вул. Центральна, вул. Лозівська, вул. Генерала Нікітіна, вул. Івченка, пров. Гімназійний, пров.Лозівський, пл.Каразіна, а також верхня частина міста вул.Дем’янівська, вул.Козацька, вул.Слобожанська, вул.Пушкіна, вул.Монастирська, пл.Праці, пл.Героїв Чорнобиля та розташовані поруч провулки.

Просимо зробити необхідний запас води та з розумінням поставитися до тимчасових незручностей.