Планові відключення електроенергії

Дата: 01.06.2021 08:30
Кількість переглядів: 2069

Фото без описуБогодухівський районний відділ АТ “Харківобленерго” повідомляє, що в зв’язку з виконанням планових робіт по ремонту повітряних ліній та трансформаторних підстанцій будуть знеструмлені наступні населені пункти та вулиці: з 9-00 до 17-00 години.  За додатковою інформацією та з питань позапланових відключень звертайтеся до оператора кол-центру АТ “Харківобленерго” за телефонами: 057-34-24-413, 050-05-40-413, 067-23-40-413.

01/06/21 с.Вікторівка; с.Леськівка; с.Дев'ятибратово; с.В-Івани; с.Кленове; с.Мерло; х.Шигимажино; с.Мала Іванівка.
02/06/21 с.С-Яр: вул.Сонячна, вул.Польова; с.Вертіївка; с.Улянівка; с.Дев'ятибратово; с.Воскресенівка; с.К-Івани; с.Іванівка; с.Мар'їно; с.Дмитрівка; с.Зарічне; с.Мусієнки; с.Губарівка: :вул.Південна, вул.Гутянська, вул.Новоселівська; с.Шуби.
03/06/21 м.Богодухів: вул.Мусійчанська,  вул.Замісцева, вул.Українська, пров.Пушкіна, пров.Грінченка, пров.Український, пров.Вєдєнічева, пров.Північний, вул.Монастирська, вул.Катукова, проїзд Дачний, вул.Козацька, вул.Грайворонська, вул.Г.Сковороди,  пров.Покровський поділ, пров.Залиманівський, вул.Дем'янівська, вул.Покровська, вул.Космічна; с.К-Івани; с.В-Івани; с.Шуби; с.С-Яр: вул.Богодухівська; с.Гавриші; с.Леськівка; с.Палянишники.
04/06/21 м.Богодухів: вул.Оверченка, вул.Мусійчанська; с.К-Івани; с.Шуби.
07/06/21 с.С-Яр: вул.Богодухівська; с.Гавриші; м.Богодухів: вул.Мусійчанська, вул.Охтирська;  с.В-Івани; с.Воскресенівка.
08/06/21 с.Першотравневе; с.Мирне; с.Шуби; с.С-Яр; с.Улянівка; с.Воскресенівка; с.К-Івани; с.Іванівка; с.Мар'їно; с.Дмитрівка; с.Зарічне; с.Мусієнки; с.Н-Софіївка; с.Дев'ятибратово; м.Богодухів: проїзд.Дачний, вул.Козацька, вул.Грайворонська, вул.Г.Сковороди,  пров.Покровський поділ;
09/06/21 м.Богодухів: вул.Мусійчанська; с.С-Яр; с.Дев'ятибратово; с.Воскресенівка; с.Павлівка, с.Кручик.
10/06/21 с.С-Яр; с.Воскресенівка; м.Богодухів: пров.Покровський поділ, вул.Козацька.
11/06/21 м.Богодухів: вул.Оверченка; с.С-Яр; с.К-Івани; с.В-Івани; с.Леськівка.
14/06/21 с.С-Яр: вул.Богодухівська; с.Гавриші; с.Дев'ятибратово; с.Воскресенівка; с.С-Баланівка: вул.Лісна; м.Богодухів: проїзд.Дачний, вул.Козацька, вул.Грайворонська, вул.Г.Сковороди.
15/06/21 с.Леськівка; с.Шарівка (санаторій); с.Улянівка; с.Воскресенівка; с.К-Івани; с.Іванівка; с.Мар'їно; с.Дмитрівка; с.Зарічне; с.Мусієнки; с.Дев'ятибратово.
16/06/21 с.Дев'ятибратово; с.Воскресенівка; с.С-Баланівка; м.Богодухів: вул.Мусійчанська; с.Кручик; с.Павлівка.
17/06/21 м.Богодухів: вул.Замісцева, вул.Українська, пров.Пушкіна, пров.Грінченка, пров.Український, пров.Вєдєнічева, пров.Північний,  вул.Монастирська, вул.Катукова, проїзд.Дачний, вул.Козацька, вул.Грайворонська, вул.Г. Сковороди,  пров.Покровський поділ, пров.Залиманівський, вул.Дем'янівська, вул.Покровська, вул.Космічна; с.Н-Софіївка; с.Дев'ятибратово; с.Леськівка; с.Палянишники.
18/06/21 с.С-Яр;  с.Леськівка: вул.Шевченка; с.Улянівка; с.Воскресенівка; с.К-Івани; с.Іванівка; с.Мар'їно; с.Дмитрівка; с.Зарічне; с.Дев'ятибратово; с.Мусієнки.
22/06/21 с.С-Баланівка: вул.Лісна; с.С-Яр; с.К-Івани; с.Дев'ятибратово; м.Богодухів: пров.Залиманівський, вул.Дем'янівська; с.Палянишники; с.Братениця; с.Ів.Шийчино; с.Сінне; с.Тимофіївка; с.Шуби;
23/06/21 с.Крисине; с.С-Баланівка; с.Воскресенівка; с.К-Івани; с.Іванівка; с.Мар'їно; с.Дмитрівка; с.Зарічне; с.Мусієнки; с.Дев'ятибратово; с.Братениця; с.Ів.Шийчино; с.Сінне; с.Тимофіївка; с.Шуби.
24/06/21 с.Першотравневе; с.Мирне; с.С-Баланівка: вул.Лісна; с.Н-Українка; с.Палянишники; с.Братениця; с.Ів.Шийчино; с.Сінне; с.Тимофіївка; с.Шуби.
25/06/21 м.Богодухів: вул.Катукова; вул.Оверченка, вул.Мусійчанська, вул.Благовіщенська, вул.Харківська, пров.Харківський, вул.Суворова, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Ген.Гетьмана, вул.Підлісна, вул.Поповича; с.С-Яр; с.Улянівка; с.Воскресенівка; с.К-Івани; с.Іванівка; с.Мар'їно; с.Дмитрівка; с.Зарічне; с.Мусієнки; с.Дев'ятибратово; с.Братениця; с.Ів.Шийчино; с.Сінне; с.Тимофіївка; с.Шуби.
29/06/21 с.Максимівка( ПМК), с.Балабанівка; с.Петропапвлівка; х.Острів; с.Скосогорівка; с.Вікторівка; с.Улянівка; с.Воскресенівка; с.К-Івани; с.Іванівка; с.Мар'їно; с.Дмитрівка; с.Зарічне; с.Дев'ятибратово; с.Мусієнки; с.Леськівка; с.В-Івани.
30/06/21 с.Крисине; х.Бабенки; с.Воскресенівка; с.Губарівка; с.Гути; с.Первухінка;