Футбольний уїкенд

Дата: 31.05.2021 11:29

Фото без описуНезважаючи на дощову погоду футбольний уїкенд видався яскравим. Після низки поразок ФК «Богодухів» здобув свою першу перемогу у обласному чемпіонаті Харківської області. Гравці нашої команди порадували вболівальників результативною грою: м’яч у воротах  ФК «Кобра» опинявся аж вісім разів. Суперники змогли забити всього один гол престижу.

Перемогою закінчилися і поєдинки вихованців Богодухівської ДЮСШ. Обидві вікові групи здобули перемоги над юними футболістами із Краснокутська.

У першому турі Чемпіонату Богодухівської громади перемоги здобули ФК «Фаворит» над ФК «Краснокутськ» (2:0), ФК «Авангард» над ФК «Промінь» (6:1), у матчі між ФК «Лозова» та ФК «Шарівка», як то кажуть, перемогла дружба (3:3).