Служба у справах дітей відвідала дитячий будинок сімейного типу

Дата: 28.05.2021 09:29

Фото без описуНа базі однієї з прийомних сімей нашої громади розпочав свою діяльність дитячий будинок сімейного типу. Нещодавно сюди було довлаштовано двох хлопчиків, і тепер в родині виховується шість дітей. Працівники служби у справах дітей Богодухівської міської ради відвідали дану родину з метою моніторингу процесу адаптації новеньких вихованців та мікроклімату  родини в цілому.

В Богодухівській громаді тепер функціонують три дитячі будинки сімейного типу, де родинний затишок знайшли 18 діточок.

Служба у справах дітей Богодухівської міської ради запрошує усіх, хто хоче подарувати дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, шанс на родинний затишок. Детальне консультування з приводу створення сімейних форм виховання можна отримати за адресою: м. Богодухів, пл.. Свято-Духівська, 2, каб.№6.