Профілактичні заходи серед учнівської молоді

Дата: 26.05.2021 14:35

Фото без описуНачальник Служби у справах дітей Богодухівської міської ради Зоя ГАЛІЛЕЙ спільно з дільничним офіцером поліції сектору превенції Вадимом ЗАЇКОЮ зустрілися з учнями 4-9 класів Петропавлівської гімназії. Напередодні літніх канікул Зоя Михайлівна нагадала дітям правила безпечної поведінки у побуті та за його межами, акцентувавши увагу учнів на необхідності особливої обережності на водоймах, автошляхах та під час користування побутовими приладами.  Представник правоохоронних органів проінформував дітей з питань відповідальності неповнолітніх за скоєння правопорушень.