Футбольний уїкенд

Дата: 24.05.2021 10:35

Фото без опису ФК «Богодухів» став володарем Кубка відкриття сезону Богодухівської громади з футболу. Фінал між нашою командою та ФК «Фаворит» (Краснокутська громада) видався яскравим та до останньої хвилини тримав вболівальників у напрузі. Після нічийного рахунку (1:1) все вирішила післяматчева серія пенальті. Завдяки блискучій грі голкіпера ФК «Богодухів» здобув  перемогу.

В рамках обласного чемпіонату ФК «Богодухів» продовжив невтішну статистику поразок: поступився ФК «Енергетик» з Солоницівки (1:0). Через тиждень відбудеться перша домашня гра нашої команди. На цей раз нашим суперником стане ФК «Кобра» (м. Харків).

Цими вихідними відбувся черговий тур чемпіонату Харківської області з футболу і серед  команд ДЮСШ.  Вихованці Богодухівської спортивної школи свої матчі проводили в Золочеві. Юнаки 2006-2007 року народження впевнено перемогли суперників з рахунком 8-0  і продовжують очолювати свою підгрупу, поділяючи першу сходинку з командою Валківської громади. В другій віковій групі 2008-2009 року народження наші футболісти, на жаль, поступилися.

Дякуємо командам за яскраві футбольні вихідні!