Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 21.05.2021 15:07

Фото без описуРозглянуто 7 питань порядку денного, які стосувалися доцільності позбавлення батьківських прав, призначення опікунства, надання статусу  дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Надано дозвіл неповнолітній на виготовлення проєкту землеустрою.

Рішенням комісії утворені міждисциплінарні команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, затверджені плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.  На нараді міський голова Володимир БЄЛИЙ підкреслив пріоритетність захисту прав маленьких мешканців громади і закликав усі служби, максимально відповідально виконувати свої обов’язки.