Навчальні заклади Богодухова готові до проведення ЗНО

Дата: 21.05.2021 14:04

Відбулася нарада щодо стану готовності навчальних закладів міста до проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Нагадуємо, що на базі трьох міських закладів буде проведено тестування випускників Богодухівської та Краснокутської громад.

Міський голова Володимир БЄЛИЙ зазначив, що на владі лежить велика відповідальність, яка потребує злагодженої роботи усіх структур для забезпечення якісної організації процесу незалежного оцінювання. Начальник відділу освіти Богодухівської міської ради Ольга РУБАНИК доповіла про повну готовність навчальних закладів та персоналу: створено всі умови для організації протиепідемічних заходів, відпрацьовано взаємодію з медиками, правоохоронними органами та рятувальниками.