19 травня – Всесвітній день сімейного лікаря

Дата: 19.05.2021 10:33

Шановні сімейні лікарі!

З нагоди Міжнародного Дня сімейного лікаря хочемо висловити вам щирі вітання та вдячність за професіоналізм, відданість своїй справі та чуйність сердець. Ви несете особливо відповідальну місію, яка інколи не знає ні свят, ні вихідних. Це ми особливо відчули і зрозуміли під час коронавірусної пандемії, що охопила весь світ. Завдяки вашій турботі та професійній майстерності, у людини з’являється віра та надія на одужання, що додає сил долати недуги.

Хай усі добрі справи і турбота, вияви душевності і натхнення, повертаються до вас сторицею! Щастя вам і добра! Злагоди і добробуту вашим сім'ям!