Екскурсія для сімейних форм виховання громади

Дата: 11.05.2021 11:32

Фото без опису До Всесвітнього дня матері завідувачем відділення соціальної роботи та соціального супроводу сімей (осіб) КЗ «Центр надання соціальних послуг Богодухівської міської ради» Наталією ЧУЙКО організована поїздка прийомних мам та мам-виховательок до екопоселення «ВІТАНА», яке розташоване на території смт. Шарівка.

Керуючий поселенням Віталій ФАЛІЙ провів екскурсію територією, ознайомив з експонтами музею українського побуту. У єднанні з природою учасники заходу поділилися досвідом виховання дітей, проблемами, які виникають під час роботи. Зі слів прийомних мам, такі зустрічі допомагають відволіктися від щоденних справ, відпочити та з новими силами дарувати материнську турботу дітям, які з тієї чи іншої причини втратили біологічних батьків.

На згадку про візит до екопоселення «ВІТАНА» прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу отримали від Віталія Дмитровича подарунки.