Спортивні події вихідних

Дата: 11.05.2021 11:20

Фото без опису Минулі вихідні були насичені спортивними подіями. 8 травня футбольний клуб «Богодухів» стартував у Чемпіонаті Харківської області. На виїзді наша команда, на жаль, поступилася ФК «Лозова-Панютине» з рахунком 3:1.

Цього ж дня у с. Полкова Микитівка відбулися традиційні турніри з футболу та волейболу, присвячені пам’яті Терезова Є.М. Учасниками стали три футбольні команди (ФК «Краснокутськ», ФК «Фаворит» та ФК «Промінь») та чотири волейбольні команди ("Богодухів", «Молодь Богодухів", "Полкова Микитівка" та "Краснокутськ").

На футбольному полі сильнішими виявилися гості: перше місце посів ФК «Краснокутськ», друге – ФК«Фаворит» (смт. Краснокутськ), третьою стала команда з Полкової Микитівки.

На волейбольному майданчику перемогу виборола команда «Богодухів», срібні медалі дісталися волейболістам з команди «Молодь Богодухів», а бронзу отримала команда з Краснокутська.

Не зважаючи на примхи погоди, спортивні баталії подарували учасникам змагань та вболівальникам море позитивних емоцій.