Ремонт пам’ятника в Куп’євасі

Дата: 06.05.2021 15:24

Фото без описуВ квітні поточного року першим заступником міського голови Віктором СТОЙЧИКОМ був проведений огляд стану пам'ятників і братських могил, розташованих в населених пунктах громади. За підсумками, було визначено обсяг робіт та суму коштів, необхідних для ремонтних та реставраційних робіт, які і були виділені на сесії депутатами Богодухівської міської ради.

В більшості населених пунктів виконано великий обсяг робіт з прибирання, побілки, фарбування та висадки квітів. Але є памятники, які потребують не косметичного, а капітального ремонту. Зокрема, братська могила в с.Купєваха потребувала саме таких робіт. Сьогодні місце поховання 305 захисників села не впізнати.