Вітаємо з Днем піхоти України

Дата: 06.05.2021 09:49

Сьогодні, 6 травня, Україна втретє відзначає День піхоти.

День піхоти – свято сильних і мужніх людей, справжніх патріотів своєї країни, її надійних захисників, які складають основу механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин та підрозділів Збройних Сил України.
Піхота завжди першою зустрічає ворога, і, загартовані в боях на сході країни українські піхотинці довели, що не тільки вміють тримати удар, а й давати гідну відсіч підступному ворогу.

З нагоди професійного свята висловлюємо вам, мужні воїни-піхотинці, щиру подяку за самовіддане служіння Батьківщині, за вашу витримку. Бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я, добробуту, незламності духу, нових успіхів і перемог в ім'я Вітчизни!

Вклоняємося перед пам’яттю всіх піхотинців, які віддали своє життя за краще майбутнє України, будучи до останнього подиху вірними військовій присязі та українському народові!

Там, де піхота, – завжди Перемога!

Слава Україні!