1травня - свято весни та праці

Дата: 01.05.2021 08:33

Фото без опису Травень найтепліший місяць весни. Природа пишним розквітом сповіщає, що вже недовго залишилося чекати літа. Саме у ці дні життя наповнюється світлими почуттями, новими планами.

1 травня ми відзначаємо День праці. Це свято весни і єдності тих, хто знає ціну щоденної праці, хто своєю майстерністю, відповідальністю вносить вклад у розвиток громади, створює основу для позитивних змін.

Незалежно від того, де і ким ви працюєте, від усієї громади висловлюємо вам повагу і слова вдячності. Нехай кожен новий день приносить радість і задоволення від виконаної роботи. А сьогодні – відпочиваємо і насолоджуємося заслуженим вихідним, тим паче, що перші польові та присадибні роботи закінчено і можна присвятити час приємним речам – товариським посиденькам з запахом вогнища та ароматом польової каші.

Бажаємо щастя, здоров’я, весняного тепла! Хай першотравневі свята принесуть  радість та задоволення! Хай панує мир, злагода та добробут!