Відбулося засідання виконавчого комітету Богодухівської міської ради

Дата: 29.04.2021 16:51

Фото без описуЧлени виконкому розглянули низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади. Зокрема, обговорені та прийняті рішення щодо захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання в громаді. Також були ухвалені рішення, що стосуються житлових питань, комунальної сфери, заходів цивільного захисту, створення комісій з приймання передачі майна на баланс громади. Затверджений логотип-бренд міста Богодухова, схвалено програми «Питна вода Богодухівської міської територіальної громади»  та «Розумне місто».  Розглянуто питання щодо забезпечення доступу до публічної інформації в Богодухівській міській раді та її виконавчих органах.

З прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися на сайті Богодухівської міської ради