Рекомендації від МОЗ України на час Великодніх свят

Дата: 29.04.2021 13:16

З урахуванням реальної загрози масового поширення коронавірусної інфекції під час відзначення Великодніх свят у МОЗ України розробили ряд рекомендацій.

Цьогоріч обмеження більш м’які. За словами Віктора Ляшка, якщо хтось з вірян  вирішить піти до храму на богослужіння та освячення пасок, то нехай це буде одна людина з родини. Священникам радять збільшити кількість освячень і зменшити їх тривалість. До церков пускати обмежену кількість людей, а на вулиці дотримуватися дистанції не менше 1,5 метри. Носіння масок обов’язкове! Двері до храмів повинні бути відчиненими. Уряд також рекомендує утриматися від відвідування церков хворим та людям похилого віку, а усіх інших закликає на свята не ходити в гості до родичів, щоб не наражати один одного на небезпеку.

Шановні мешканці громади, давайте пам’ятати, що дотримання зазначених рекомендацій дасть змогу зменшити ризик виникнення та запобігти новим спалахам коронавірусної хвороби на території громади!