Всеукраїнський день футболу

Дата: 29.04.2021 10:27

Фото без опису  29 квітня відзначається Всеукраїнський день футболу. Саме в цей день у 1992 році свій дебютний матч зіграла національна збірна України. Футбол – це гра, яку обожнюють мільйони людей. Для когось він став професією. Є такі, хто грає для задоволення, а хтось  просто несамовито вболіває за улюблену команду. Але усіх їх об’єднує беззаперечна любов до футболу,  гри, яка стирає кордони та запалює серця.

Вітаємо зі святом усіх, хто живе футболом! Бажаємо великого успіху і везіння, спортивної сили і витримки, вдалих футбольних і життєвих матчів!

До речі, підготовчі роботи газону та облаштування трибун на стадіоні «Колос» тривають! З нетерпінням чекаємо на відкриття сезону!