Відбулася сесія Богодухівської міської ради

Дата: 28.04.2021 16:18

27 квітня відбулася VIII позачергова сесія Богодухівської міської ради VIII скликання. Під головуванням секретаря Богодухівської міської ради Рамаза ГАМБАРАШВІЛІ шляхом конструктивного діалогу депутатами розглянуті 448 питань та ухвалені запропоновані проєкти рішень, які попередньо були вивчені постійними депутатськими комісіями.

Важливим кроком до покращення якості надання адміністративних послуг для населення стало схвалення проєктів «Капітальний ремонт приміщення центру надання адміністративних послуг» та «Придбання обладнання для центру надання адміністративних послуг». Заступник міського голови Олександр ПАРЩИК озвучив ще ряд проєктів, спрямованих на залучення інвестицій для розбудови громади. Рішенням депутатів були перерозподілені кошти та направлені на придбання засобів індивідуального захисту для первинної ланки медицини. Було розглянуто питання, яке стосується повернення залишку коштів колишнього Богодухівського району, які на даний час перебувають на рахунках новоутвореної районної ради (що складається з п’яти об’єднаних громад). Після тривалого емоційного обговорення прийнято рішення  направити звернення депутатів Богодухівської міської ради VIII скликання до голови Богодухівської районної ради Юрія ЯЦИНИ щодо повернення даних коштів для використання їх на забезпечення нагальних потреб громади.