Увага конкурс

Дата: 23.04.2021 11:22

Фото без описуБогодухівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування Богодухівської міської ради:

Відділ правового забезпечення та управління персоналом виконавчого комітету  Богодухівської  міської  ради:

провідний спеціаліст.

Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, володіння навиками роботи на комп’ютері на рівні впевненого користувача. Бажано стаж роботи  за фахом  на службі в органах місцевого самоврядування або на посадах державної служби не менше 1 року.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків надається за телефоном  0575834801

Відділ земельних відносин та захисту довкілля виконавчого комітету  Богодухівської  міської  ради:

провідний спеціаліст.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків надається за телефоном 0681300320

Відділ з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами  виконавчого комітету  Богодухівської  міської  ради:

провідний спеціаліст.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків надається за телефоном 0679695473

Документи приймаються впродовж 30 календарних днів із дня публікації оголошення за адресою: могодухів, пл.Соборності, 2.

Конкурсна комісія