«Кращий вихователь Харківщини» у 2021 році

Дата: 22.04.2021 15:05

Фото без опису З метою  розкриття творчого потенціалу, розвитку творчості та педагогічної ініціативи вихователів  закладів дошкільної освіти Богодухівської громади, популяризації кращих зразків педагогічного досвіду, вдосконалення іміджу професії вихователя протягом березня - квітня  пройшли  І та II  етапи   обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини»  у  2021 році.

Цьогоріч родзинками  професійної майстерності   ділились з коллегами 3 педагогічні працівники закладів дошкільної освіти:

- вихователь Богодухівського ЗДО №8 «Казка» Олена ЩЕРБАК у номінації «Вихователь дітей старшого дошкільного віку»;

- вихователі Богодухівського ЗДО №5 «Ялинка» Ольга  ГРИГОРОВА та  Оксана БАГНЮК у номінації «Вихователь - новатор».

Конкурс  проходив в режимі онлайн. Педагоги успішно  представили  власне портфоліо; виконали  контрольні роботи з теорії та методики дошкільного виховання, педагогіки та психології; презентували власний  професійний  досвід; надали конкурсній комісії відеозапис та самоаналіз заняття.

Конкурсантки гідно представили Богодухівську педагогічну громаду на обласному етапі  Конкурсу.

Дякуємо за роботу!