Державні субвенції для розвитку ЦНАПу

Дата: 21.04.2021 16:25

Фото без опису Одним із головних завдань реформи децентралізації є покращення якості надання адміністративних послуг. Широкі можливості для розвитку мережі ЦНАП органам місцевого самоврядування надає Постанова Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року № 249. Про це неодноразово наголошував на нарадах міський голова Володимир БЄЛИЙ: «Ми маємо намагатися залучати всі можливі джерела додаткових коштів з метою покращення якості життя у громаді».

21 квітня під головуванням секретаря Богодухівської міської ради Рамаза ГАМБАРАШВІЛІ проведено нараду  щодо реконструкції будівлі ЦНАПу, облаштування його приміщення та забезпечення обладнанням, технічними і програмними засобами. Вищеназваною Постановою КМУ затверджено порядок та умови надання субвенції з державного бюджету на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг. До речі, на розвиток мережі ЦНАП України в бюджеті держави передбачено 231,0 млн. грн. Відділом проєктно-інвестиційної діяльності (керівник Антоніна КОСТЕНКО) здійснюється підготовка клопотання для отримання субвенції з державного бюджету на розвиток ЦНАПу у нашій громаді.