Захист бджіл від отруєння

Дата: 20.04.2021 15:07

Фото без опису Відділ економічного розвитку виконавчого комітету Богодухівської міської ради інформує, що згідно вимог чинного законодавства всі сільгоспвиробники, які використовують пестициди та агрохімікати для захисту рослин,   зобов’язані не пізніше ніж за три доби до початку обробки через ЗМІ попередити про це населення, органи місцевого самоврядування та землекористувачів в радіусі десяти кілометрів від оброблюваних площ про місця, строки і методи застосування пестицидів. У період проведення таких робіт у радіусі 200м від меж ділянок, що обробляються, повинні бути встановлені попереджувальні написи. При цьому повідомляється дата обробки, назва препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату.

З метою попередження та виключення випадків отруєння бджіл, які спостерігаються у весняно-літній період при обробках сільськогосподарських посівів, та на виконання наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 19 лютого 2021 року №338 «Про деякі питання у сфері бджільництва» розпорядженням голови Богодухівської міської ради створено постійно діючу комісію з встановлення факту отруєння бджіл. https://bogoduhivska-gromada.gov.ua/docs/716539/