20 квітня - день вдячності волонтерам

Дата: 20.04.2021 12:11

Фото без опису20 квітня у всьому світі прийнято висловлювати подяку волонтерам, людям, чия безкорислива, свідома та добровільна праця допомагає комусь долати труднощі, а інколи – рятувати чиєсь життя. В складні часи, які переживає зараз наша країна, їх активна життєва позиція та небайдужість додають оптимізму та віри у світле майбутнє. Волонтери приходять на допомогу туди, де найбільше потрібна турбота. Вони поруч з немічними і хворими, старенькими і дітьми, поруч з беззахисними тваринами. Волонтери - з нашими військовими на захисті суверенітету держави. Серед жителів нашої громади є ті, які несуть на своїх плечах цю важливу та відповідальну місію. Тож сьогодні висловлюємо слова подяки кожному, хто хоч раз долучався до волонтерства, і тим, хто присвятив цій справі все життя. Бажаємо усім міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Нехай кожен Ваш шляхетний вчинок спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром, підтримкою і повагою.