До відома громадян

Дата: 19.04.2021 11:07

Фото без опису З метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, прийняте розпорядження щодо запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів, які стосуються роботи міської ради.

Шановні жителі громади, просимо Вас із розумінням віднестися до даних обмежень. Закликаємо відповідально ставитися до простих правил.  Якщо всі будуть неухильно їх дотримуватися, це допоможе врятувати життя та здоров’я людей. Не виходьте з дому без потреби, обмежте соціальні контакти. Якщо виникла нагальна необхідність вийти на вулицю – вдягніть маску, дотримуйтеся дистанції. Будьте свідомими, дбайте про власну безпеку!