Готуємося до футбольного сезону

Дата: 16.04.2021 16:29

Фото без опису Всі любителі футболу з нетерпінням чекають на відкриття сезону, стан готовності до якого під пильною увагою керівництва громади. Працівники дитячо-юнацької спортивної школи щоденно працюють над підготовкою газону на стадіоні «Колос»: видалено суху поросль, підсіяно траву та внесено добрива. Процес відновлення досить кропіткий та вимагає дотримання стану спокою поля в цей період. Проте не кожен розуміє це, і не зважаючи на закритий доступ, долаючи паркан, деякі мешканці, особливо неповнолітні, порушують цілісність трав’яного покриття, яке після зими ще не відновилося. Дану проблему було розглянуто під час робочої зустрічі заступника міського голови Оксани СИЗОНЕНКО з завідувачем сектору у справах молоді та спорту Павлом ГРИГОРОВИЧЕМ.

Звертаємося до мешканців з проханням відповідально ставитися до надбань нашої громади. Футбольне поле нашого стадіону є одним із найкращих в області, однак, щоб підтримувати його у належному стані, потрібні фізичні зусилля та матеріальні витрати. Щоб вони не були марними, давайте зачекаємо кінця підготовчих робіт і зустрінемо свято футболу на ідеальному газоні!