Проведено установчі збори громадської організації «Асоціація футболу Богодухівської громади»

Дата: 15.04.2021 08:19

Фото без опису 14 квітня за підтримки Богодухівського міського голови Володимира БЄЛОГО відбулася зустріч представників футбольних команд Богодухівського району.  Було  проведено установчі збори громадської організації "Асоціація футболу Богодухівської громади", головою якої обрано Анатолія РИСЦОВА. Прийняті  Статут та Положення громадської організації, затверджено логотип, обрано членів правління та наглядової ради.  До складу «Асоціації футболу Богодухівської громади» увійшли активісти Богодухівської, Краснокутської та Валківської громад.

Під час зустрічі торкнулися питань організації чемпіонату громади, в якому готові взяти участь від 5 до 7 команд Богодухівської громади, 2 краснокутські команди та одна із Валківщини. Розглянуто можливість проведення футбольних та міні-футбольних турнірів серед дорослих, дітей та ветеранів. Більш детально ці змагання запланували обговорити на наступному засіданні Асоціації.

ГО «Асоціація футболу Богодухівської громади» запрошує всіх, кому небайдужий та цікавий футбол!