Відбулося засідання комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Богодухівської міської територіальної громади, які опинилися в скрутній життєвій ситуації (за особистими заявами)

Дата: 14.04.2021 15:06

Фото без опису Всього розглянуто 80 заяв громадян, з яких: 57 – надано матеріальну допомогу, 17 – відмовлено, відповідно до вимог Порядку використання коштів, передбачених у бюджеті Богодухівської міської ради на надання одноразової грошової допомоги, а 5 заяв повернуто на доопрацювання у зв’язку з відсутністю необхідних документів для повного вивчення справ. Членами комісії вирішено 1 справу винести на розгляд сесії щодо можливості збільшення суми матеріальної допомоги понад передбачену Порядком.

Було уважно розібрано всі заяви, ретельно вивчено й проаналізовано кожну життєву ситуацію та з урахуванням доходів сім’ї надано відповідну матеріальну допомогу.