Привітання до Дня працівників ракетно-космічної галузі

Дата: 12.04.2021 15:59

Фото без опису 12 квітня Україна відзначає День працівників ракетно-космічної галузі, яка завжди була предметом особливої гордості українців. Богодухівський міський голова Володимир БЄЛИЙ відвідав Богодухівський електромеханічний завод (керівник – Андрій ВОДОЛАЖСЬКИЙ) та привітав з професійним святом його працівників, адже їх повсякденна робота пов’язана з небом, авіацією, космонавтикою. Очільник громади у своєму виступі запевнив колектив, що влада максимально буде підтримувати та створювати умови для розвитку підприємства.

Володимир Миколайович привітав зі святом та нагородив грамотами міської ради за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм кращих робітників підприємства: Геннадія ШЕРЕДЕГУ, Андрія ЛИТВИНЕНКА, Василя КОРБУ, Івана ЦЕРКОВНОГО, Олександра ВАРЧЕНКА.