Реконструкція ЦНАПу – під  постійним контролем

Дата: 09.04.2021 15:13

Фото без опису    «У нас немає часу чекати, допоки будуть проходити всілякі паперові тяганини. Люди чекають змін, і ми маємо направити на це всі свої зусилля». Міський голова Володимир БЄЛИЙ провів чергову нараду стосовно реконструкції будівлі ЦНАПу. Був обговорений попередній проєкт реконструкції, наданий проєктною організацією, окрема увага була приділена упорядкуванню прилеглої території. «У діючому приміщенні будуть проходити ремонтні роботи, але це ні в якій мірі не повинно заважати мешканцям громади вчасно і якісно отримувати всі адміністративні послуги», - наголосив міський голова. І зауважив, що такі зустрічі з виконавцями будуть постійні, щоб проведення робіт не зупинялося ні на день.