Зробимо громаду чистою разом!

Дата: 07.04.2021 13:56

Фото без опису Богодухівська громада активно долучилася до заходів з прибирання та облаштування населених пунктів в рамках двомісячника з благоустрою та Дня довкілля. Завжди приємно, коли навколо чистота і порядок, а замість сміття - буяють квіти. Важливо, коли долається стереотип байдужості до стану оточуючого нас довкілля. Адже саме від цього залежить здоров’я,  життя і комфорт кожного з нас.

Благоустрій територій триває, тому просимо усіх небайдужих жителів Богодухівщини активно долучатися до цієї важливої справи та зробити наш край чистішим!