Пільгове перевезення громадян

Дата: 31.03.2021 16:15

Фото без опису    31 березня першим заступником міського голови Віктором СТОЙЧИКОМ проведена робоча нарада, на якій розглядалися питання щодо відшкодування збитків перевізникам від безкоштовного перевезення громадян пільгових категорій автомобільним транспортом загального користування на міських та приміських маршрутах. На нараду були запрошені представники громадських організацій В. Деркач (громадська організація «Союз Чорнобиль Богодухівщини», А. Рижонков (громадська організація ветеранів локальних війн «Єдність»), Н. Починок (районна організація ветеранів України). Відпрацьовувалися можливі механізми взаємодії перевізників з місцевою владою, щоб зробити вирішення даного питання максимально комфортним і зрозумілим і для громадян, і для перевізників.