Зробимо громаду чистішою

Дата: 29.03.2021 15:00

Весна – пора оновлення,  наведення ладу на кожному подвір’ї, вулиці та  населеному пункті в цілому.  Навіть на законодавчому рівні запроваджені всеукраїнська акція «За чисте довкілля» і День благоустрою територій населених пунктів, які  припадають на квітень-травень. В ці дні проводяться заходи із озеленення, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання  парків, скверів, дитячих, спортивних майданчиків, очищення від сміття берегів водойм, а також підготовка до Великодніх та травневих свят.

Комунальники громади безперервно здійснюють облаштування території, але тільки у тісній співпраці ми зможемо зробити нашу громаду  чистішою та привабливішою! Тож звертаємося до жителів громади, підприємств, установ та організацій не бути байдужими і долучитися до екологічного двомісячника. Закликаємо не забувати про безпеку, усі заходи проводити з дотриманням карантинних обмежень.