Громадські роботи – користь для територіальної громади та фінансова підтримка безробітним

Дата: 24.03.2021 17:00

Фото без опису   24 березня 2021 року відбулася нарада за участю першого заступника Богодухівського міського голови Стойчика В.М., діловодів загального відділу Богодухівської міської ради та представників Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості.

В ході наради  начальник відділу взаємодії з роботодавцями Богодухівської районної філії ХОЦЗ Середа Т.В. поінформувала присутніх про порядок організації та проведення громадських робіт на території громади у 2021 році. Зазначила, що пріоритетними є громадські роботи соціальної спрямованості, такі як робота з наданням допомоги учасникам АТО та їх сім’ям, робота із соціально вразливими верствами населення, тощо.

Провідний юрисконсульт Богодухівської районної філії ХОЦЗ  Носенко О.А. роз’яснила порядок направлення на громадські роботи зареєстрованих безробітних осіб, які виявили бажання прийняти в них участь, порядок укладення з ними строкових трудових договорів.