Підтримка молодіжних ініціатив

Дата: 24.03.2021 14:48

Фото без опису Співпраця органів місцевого самоврядування та молодіжної ради - запорука розвитку громади. Відділ освіти та сектор у справах молоді та спорту Богодухівської міської ради надали організаційну допомогу та витратні матеріали молодіжній раді для проведення екологічного заходу "Цінуй. Слідкуй. Змінюйся.", присвяченому щорічній міжнародній акції «Година Землі». У день проведення акції, 27 березня о 13.00, на базі ЦДЮТ для учасників молодіжної ради та усіх бажаючих заплановано проведення просвітницьких заходів щодо питань екологічної безпеки та сталого розвитку із залученням екологічних активістів Богодухівщини. Також учасники заходів долучаться до щорічної міжнародної акції «Година Землі», яка передбачає вимкнення світла у цей день з 20.30-21.30. Запрошуємо приєднатися до акції!