Богодухівська міська рада

Харківська область

Як стати успішною жінкою?

Дата: 24.03.2021 14:02
Кількість переглядів: 596

  Cлужба зайнятості продовжує діяльність, спрямовану на постійний розвиток і вдосконалення заходів та методів роботи з населенням щодо підвищення рівня їх зайнятості.

Так, 24 березня 2021 року в приміщенні Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості відбулося засідання Центру «Успішна жінка». Тема засідання – «Як стати успішною жінкою?».

Мета зустрічі - допомогти жінкам у покращенні власної ситуації у сфері зайнятості та ознайомити їх з додатковими соціальними гарантіями.

      Начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Олена Філіпова розповіла правила та звички успішних людей, а саме: самонавчання, організованістьставлення цілей, планування розпорядку дня, знаходження часу для себе та інше, що допомагає жінці усміхатися та бути успішною.

       Учасники семінару «Як стати успішною жінкою» активно обмінювалися думками щодо того, як набути впевненості у власних силах, підвищити рівень самооцінки та знайти оптимальні моделі поведінки при вирішенні життєвих проблем, пов’язаних з пошуками роботи.

       Богодухівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості прагне допомогти безробітним жінкам адаптуватись до умов ринкової економіки і не втратити мотивацію до праці, надати їм психологічну підтримку.  Все це робиться для того, щоб безробітні жінки не залишались наодинці зі своїми проблемами і могли швидше знайти собі роботу.    Після опрацювання всіх етапів: висвітлення жіночих проблем, їх обговорення, складання резюме, навчання діловому спілкуванню, запрошені відчули емоційне піднесення, про що й відрекомендувались  учасниці заняття.
        Психологічна підтримка необхідна для тих безробітних, що у стані депресії знаходяться зі зниженою активністю поведінки, песимістичним настроєм і поганим самопочуттям. Дані заходи, розроблені для безробітних жінок допомагають мислити з оптимізмом, не втрачати надію та вірити у краще майбутнє.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь