ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Дата: 12.03.2021 10:13

Фото без описуБогодухівська міська рада повідомляє, що відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» розпочато процедуру громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації «Детального плану території земельної ділянки, яка розташована в  межах міста Богодухова та обмежена вулицями Привокзальна Слобідка - забудована  територія вулиці Привокзальна Слобідка - заплава річки Мерла». Ознайомитися з заявою можна на офіційному вебсайті Богодухівської міської ради http://bogodukhiv-rada.gov.ua у розділі "Офіційні документи". "Містобудівна документація".

Зауваження і пропозиції приймаються до 26.03.2021 за адресою: 62103, Харківська область, м. Богодухів, пл. Соборності, 2, Е-mail: bogspp@ukr.net Телефон для довідок (05758) 3 21 07.