Вітання з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 21.03.2021 12:12

Фото без опису  Шановні працівники та ветерани галузі житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Сердечно вітаю вас із професійним святом, яке відзначається сьогодні.

Без вашої турботи неможливо уявити життя мешканців громади, життєдіяльність підприємств і установ, закладів соціальної сфери, благоустрій населених пунктів, озеленення вулиць і парків. Ви виконуєте свою роботу за будь-якої погоди, у будь-яку пору доби.

Хочу вам всім подякувати за вашу щоденну працю, за внесок кожного в спільну справу та побажати ніколи не здаватися та не зупинятися на досягнутому.

Міцного вам здоров’я, наснаги, гарного весняного настрою, щастя і світлого мирного майбутнього, ініціативи й злагодженості у виконанні професійних завдань.

Нехай завжди з вами будуть повага колег, людська шана та любов рідних і близьких!

З повагою і шаною,

Богодухівський міський голова    Володимир БЄЛИЙ