Увага конкурс

Дата: 19.03.2021 14:38

Фото без опису    Богодухівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадових осіб місцевого самоврядування Богодухівської міської ради:

Відділ проєктно-інвестиційної діяльності виконавчого комітету Богодухівської міської ради:

- начальник відділу.

Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста і стажем роботи за фахом на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування - не менше 3-х років або за фахом на керівних посадах в інших сферах не менш як 5 років, вільне володіння державною мовою, володіння іноземною мовою (англійська), володіння навиками роботи на комп’ютері на рівні впевненого користувача.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків надається за телефоном  0672815998.

Документи приймаються впродовж 30 календарних днів із дня публікації оголошення за адресою: м.Богодухів, пл.Соборності, 2.