Відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богодухівської міської ради

Дата: 18.03.2021 13:27

Фото без опису    18 березня під головуванням  міського голови Володимира БЄЛОГО відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богодухівської міської ради, на якій у порядку денному розглянуті наступні питання:

1. Щодо поточної епідемічної ситуації на території Богодухівської міської територіальної громади.

2. Про стан забезпечення населення Богодухівської територіальної громади питною водою гарантованої якості.

3. Підготовка Богодухівської міської територіальної громади до пропуску дощових паводків, льодоходу та весняної повені.

4 Стан утримання та створення місць забору води для потреб пожежогасіння у населених пунктах та стан протипожежного водопостачання у Богодухівській міській територіальній громаді.

Як зазначено на комісії в  Богодухівській міській територіальній громаді епідемічна ситуація з  COVID-19 залишається напруженою,  зберігається  тенденція  до  зростання захворюваності.

На комісії прийняте рішенні щодо  перенесення канікул для учнів закладів загальної середньої освіти з 22.03.2021 по 28.03.2021 на 18.03.2021 по 28.03.2021 та переведення на дистанційну форму навчання учнів закладів загальної середньої освіти з 29.03.2021.

З решти питань порядку денного прийняті відповідні рішення.