Відбулася нарада з діловодами

Дата: 17.03.2021 16:58

Фото без опису 17 березня перший заступник міського голови Віктор СТОЙЧИК, заступник міського голови Любов РОГИНСЬКА, керуюча справами виконавчого комітету Богодухівської міської ради Алла ЩЕРБАК провели нараду з діловодами Загального відділу Богодухівської міської ради. Діловодам роз’яснені питання підготовки довідок, ведення господарського обліку, деякі питання соціального захисту, а також визначений час прийому діловодів у Відділі «ЦНАП». На сьогодні є певні невідповідності у законодавстві щодо утворення старостинських округів. З внесенням змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост у громаді буде розроблене Положення про старостинські округи, затверджені самі старостинські округи і прийняті старости.

Для того, щоб не допустити колапсу, у сільських населених пунктах нашої громади працюють діловоди, які вирішують питання комунікації з Богодухівською міською радою та центром надання адміністративних послуг (ЦНАП). Діяльність ЦНАПу спрямована на підвищення доступності та якості державних послуг. Там можна отримати всі види довідок, зареєструвати місце проживання, подати документи для оформлення соціальних виплат зареєструвати бізнес та речові права на нерухоме майно, отримати послуги дозвільного характеру.